Arrangementer til Oppslagstavlen https://www.vid.no/rss/arrangementer-til-oppslagstavlen/ RSS feed for Arrangementer til Oppslagstavlen Tue, 24 Oct 2017 09:41:12 +0200 60 Diatøff Wed, 18 Oct 2017 11:30:00 +0200 https://www.vid.no/arrangementer/diatoff/ https://www.vid.no/arrangementer/diatoff/ Dialogkonferanse: Sammen om en aktiv hverdag Wed, 25 Oct 2017 09:30:00 +0200 https://www.vid.no/arrangementer/dialogkonferanse-sammen-om-en-aktiv-hverdag/ https://www.vid.no/arrangementer/dialogkonferanse-sammen-om-en-aktiv-hverdag/ Høstfest Thu, 26 Oct 2017 18:00:00 +0200 https://www.vid.no/arrangementer/hostfest/ https://www.vid.no/arrangementer/hostfest/ Arngeir Langås prøveforelesning og disputas Mon, 30 Oct 2017 10:15:00 +0100 https://www.vid.no/arrangementer/proveforelesning-og-disputas-av-arngeir-langas/ https://www.vid.no/arrangementer/proveforelesning-og-disputas-av-arngeir-langas/ Diakonikonferansen 2017 Tue, 31 Oct 2017 09:00:00 +0100 https://www.vid.no/arrangementer/diakonikonferansen-2017/ https://www.vid.no/arrangementer/diakonikonferansen-2017/ Leir på Himmel og Hav Fri, 03 Nov 2017 18:00:00 +0100 https://www.vid.no/arrangementer/leir-pa-himmel-og-hav/ https://www.vid.no/arrangementer/leir-pa-himmel-og-hav/ Søkekurs: finn forskning, artikler med mer Wed, 08 Nov 2017 09:00:00 +0100 https://www.vid.no/arrangementer/sokekurs-5/ https://www.vid.no/arrangementer/sokekurs-5/ Human beings – not for sale! Thu, 16 Nov 2017 14:00:00 +0100 https://www.vid.no/arrangementer/human-beings-not-for-sale/ https://www.vid.no/arrangementer/human-beings-not-for-sale/ Hvordan kan vi hjelpe dødende pasienter? Å møte pasienter med ulike tros- og livssyn i livets sluttfase Fri, 17 Nov 2017 17:30:00 +0100 https://www.vid.no/arrangementer/hvordan-kan-vi-hjelpe-dodende-pasienter/ https://www.vid.no/arrangementer/hvordan-kan-vi-hjelpe-dodende-pasienter/ Søkekurs: finn forskning, artikler med mer Wed, 22 Nov 2017 09:00:00 +0100 https://www.vid.no/arrangementer/sokekurs-3/ https://www.vid.no/arrangementer/sokekurs-3/